O Nadaci

Nadace Kuršel Family Foundation

Poté, co jsme založili společnost FABRIKA 1861, obracelo se na nás více a více lidí s nápady či projekty, které se svou povahou blížili spíše náplni nadace. Po úvahách v rodinných kruzích jsme se rozhodli tyto aktivity sdružit pod záštitu Nadace Kuršel Family Foundation. Prostřednictvím rodinné nadace chceme rozšířit náš pozitivní vliv na svět.

Milan a Hana Kuršelovi

Kultura a umění

Kultura & umění

Manželé Kuršelovi mají rádi přírodu, kulturu a umění. Proto přirozeně vyplynulo, že se v nadaci věnují především podpoře nadějných umělců, kulturních akcí či projektů a subjektů, které se v této oblasti angažují.

galerie_1_optimized-768x1024

Jakub a Klára Kuršelovi

Sociální oblast a vzdělání

Sociální oblast & vzdělání

Klára a Jakub se v nadaci věnují zejména podpoře projektů a aktivit spadajících do sociální oblasti. Pomalu se do chodu nadace zapojují také jejich děti Amálka a Matyáš.
UVODNI-FOTO_SVATBY_FABRIKA-1861-scaled

Sebastian a Týna Kuršelovi

Sport a volnočasové aktivity

Sport & volnočasové aktivity

Sebastian s Týnou vědí jak si užít volný čas, rádi sportují a cizí jim nejsou ani koncerty a jiné společenské akce. Nejen proto nadace podporuje také sportovní kluby a kulturní domy.
DSC_5825 R (002) (1)

Adam Kuršel

Chod nadace, strategické fungování

Chod nadace, strategické fungování

Adam se v rámci rodinné nadace nevěnuje jedné konkrétní oblasti, ale jak je mu vlastní, přesouvá se mezi různými činnostmi. Především se ale věnuje strategickému fungování nadace.